Design samochodowy

Oferta

Zmiana koloru auta folią

Uwielbiasz swoje auto, jeździ perfekcyjnie, mechanicznie nie sprawia zarzutów... Jednak jak źdźbło w oku, wciąż przeszkadza Ci jego kolor? Nie chcesz zmieniać samochodu, marzysz tylko o kosmetycznej zmianie? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie — zmiana koloru samochodu to opcja, po którą warto sięgnąć. Niegdyś nie do pomyślenia, dziś bez problemu zmienisz kolor auta, nie ingerując w jego lakier i nie ponosząc horrendalnych kosztów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do lektury!

Zmiana koloru samochodu — po co?

Zastanawiasz się, czy jest sens podejmować się zmiany koloru pojazdu? Myślisz, że to zbędny luksus, dostępny tylko dla najbardziej zamożnych odbiorców? Nic bardziej mylnego! Oklejanie samochodów folią to metoda wyjątkowo przystępna, jednocześnie skuteczna, gwarantująca trwały i zachwycający efekt. Jeśli nie lubisz koloru swojego auta, nie pasuje do Ciebie, zwyczajnie Ci się znudził — oklejanie samochodu folią to świetny sposób, abyś znów pokochał swoje auto miłością bezwarunkową. Jest tego warte, prawda?

Jaką metodę zmiany koloru wybrać?

Istnieje kilka metod zmiany koloru samochodu. Spośród najbardziej popularnych, dostępnych na rynku zdecydowanie wybijają się trzy: lakierowanie, malowanie folią natryskową oraz oklejanie samochodu folią. Każda z nich ma inną specyfikację, cenę, ale przede wszystkim daje inny efekt końcowy. Decydując się na ponowne lakierowanie samochodu należy nastawić się na wysoki koszt takiego zabiegu. Choć efekt jest bardzo satysfakcjonujący, ponowne lakierowanie jest bardzo czasochłonne, a co za tym idzie — cena jest bardzo nieprzystępna. Chcąc ułatwić naszym klientom zmianę koloru samochodu, wprowadziliśmy do naszych usług bardzo skuteczną, przystępną cenowo, ale przede wszystkim: dającą spektakularny efekt metodę zmiany koloru pojazdu. Oklejanie folią to świetna alternatywa, dająca efekt zbliżony do lakierowania. Na czym polega oklejanie samochodów folią i dlaczego warto zdecydować się akurat na tę technikę?

Oklejanie samochodu folią

Oklejanie samochodu folią, nazywane również car wrappingiem to sposób na szybką i spektakularną metamorfozę samochodu. Auto oklejane jest specjalną folią samoprzylepną, która nie tylko gwarantuje niesamowity efekt wizualny, ale także zabezpiecza karoserię przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Jeśli zdecydujesz się na zmianę dotychczasowego koloru samochodu za pomocą folii otwiera się przed Tobą cały wachlarz możliwości, a ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia! Możesz zmienić całkowicie wygląd auta, lub zdecydować się na zmianę koloru pojedynczych elementów. Na rynku jest dostępnych wiele rodzajów folii w różnorodnych kolorach, z pewnością znajdziesz coś właśnie dla Ciebie. Jeśli podjąłeś już decyzję o metamorfozie swojego auta poprzez oklejenie folią, zdaj się na profesjonalną usługę, wykonaną przez zaufaną firmę. W Adriko czekamy właśnie na Twoje auto, nasi doświadczeni pracownicy zagwarantują Ci najwyższą jakość usług, spełniając nawet najbardziej wygórowane wymagania.

Oklejanie folią samochodów — czy warto?

Zastanawiasz się, czy oklejanie auta folią ma sens? Czy to technika odpowiednia akurat dla Ciebie? Martwisz się, że efekt będzie niewystarczająco trwały? To zupełnie zrozumiałe wątpliwości, jakie nasuwają się w powyższym temacie, dlatego chcąc ułatwić Ci decyzję, rozwiejemy je właśnie teraz. Po pierwsze: główną zaletą oklejania auta folią jest przede wszystkim skuteczne zabezpieczenie auta przed odpryskami, zarysowaniami a także szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Po drugie, to bezinwazyjny, szybki i tańszy sposób na zmianę koloru auta niż zmiana koloru karoserii poprzez lakierowanie. Po trzecie, decydując się na zmianę koloru nadwozia poprzez oklejanie karoserii folią możesz zmienić wygląd auta na nietypowy, decydując się nie tylko na nowy kolor, ale także wybierając wykończenie na matowe, karbonowe, metaliczne, błyszczące. Efekt oklejenia folią może na prawdę zaskoczyć!

Czy oklejenie pojazdu folią może uszkodzić lakier?

Być może martwisz się, że oklejenie folią może mieć negatywny wpływ na powłokę lakierniczą Twojego auta. Bez obaw! Decydując się na profesjonalną usługę oklejania z Adriko nie musisz się martwić o uszkodzenie lakieru samochodu. W naszych rękach Twoje auto jest zupełnie bezpieczne. Proces oklejania samochodów wymaga dużej precyzji i wprawy, której nasi pracownicy nabrali poprzez lata pracy i doskonalenia warsztatu, dlatego dziś oferujemy oklejanie folią na najwyższym poziomie.

Zatem, jeśli nadal zastanawiasz się, czy oklejenie auta uszkadza lakier, odpowiadamy: oklejenie auta folią przez profesjonalną firmę nie tylko nie ma prawa uszkodzić lakieru, ale także świetnie zabezpieczy go na wiele lat. Dzięki temu, decydując się na zdjęcie folii po kilku latach lakier pod nią będzie wciąż wyglądał jak nowy.

Ile kosztuje zmiana koloru samochodu?

Dawniej zmiana koloru auta była możliwa jedynie poprzez jego ponowne lakierowanie, dziś na szczęście są inne, równie ciekawe możliwości. W przeciwieństwie do inwazyjnego, pracochłonnego i czasochłonnego lakierowania pojazdu, oklejanie folią jest metodą łatwiejszą, szybszą i przede wszystkim tańszą, przez co staje się dużo bardziej przystępna dla szerokiego grona klientów. Zmiana koloru auta dzięki folii to świetna alternatywa, dająca równie satysfakcjonujący efekt.

Nie wiesz, czy ta usługa jest dla Ciebie dostępna? Zastanawia Cię cena zmiany koloru auta poprzez oklejanie? Nie zwlekaj, napisz do Adriko, zrobimy dla Ciebie pełną wycenę metamorfozy Twojego auta!

Zmiana koloru samochodu poprzez oklejanie folią to coraz częściej wybierany sposób na pełną personalizację wyglądu auta do własnych potrzeb i gustu. Jeśli po przeczytaniu artykułu poczułeś, że to rozwiązanie idealne dla Ciebie i Twojego auta — już dziś skontaktuj się z nami. Połączenie Twojego pomysłu i naszego doświadczenia to prosty przepis na Twoje nowe auto!

Wybierz kategorię:
  • Zmiana koloru
  • Oklejanie elementów
  • Motocykle i skutery
  • Przyciemnianie lamp
  • Polerowanie lamp