Oklejanie reklamowe

Oferta

Oklejanie samochodów

Wykorzystanie samochodu jako powierzchni reklamowej stało się bardzo popularne. Taka praktyka to nie tylko skuteczna i tania promocja własnej firmy, ale także bezpieczna i skuteczna ochrona karoserii przed zarysowaniami, odpryskami i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Na oklejanie reklamowe pojazdu decydują się nie tylko właściciele aut osobowych. To rozwiązanie świetnie sprawdza się także na samochodach dostawczych, ciężarowych i busach.

Branding pojazdów — co to takiego?

Reklama na pojazdach to wyjątkowo skuteczna forma promowania wszelakich produktów, usług i firm. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Samochód, w przeciwieństwie do stacjonarnego banneru, poprzez przemieszczanie się w różne miejsca, trafia do dużo większej grupy odbiorców. Dzięki temu, reklamowanie poprzez oklejanie pojazdu jest bardzo popularne i niesamowicie skuteczne. Branding pojazdów to nic innego, jak wykorzystywanie reklamy na pojazdach do zbudowania, ugruntowania i rozpowszechnienia marki do jak najszerszego grona odbiorców. Dzięki tej formie reklamy Twoja marka stanie się bardziej rozpoznawalna!

Jakie korzyści przynosi oklejanie reklamowe samochodów?

Oklejenie auta folią to przede wszystkim łatwy sposób na ciągłą reklamę, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jedyne, za co musisz zapłacić, to jednorazowy koszt wykonania reklamy. Auto oklejone folią reklamową jest stale widoczne, przemieszczając się nim codziennie po mieście zwiększasz zasięgi, prezentując reklamę swojej marki nie tylko innym kierowcom, ale także przechodniom. To metoda zupełnie bezinwazyjna, nie wpływająca negatywnie na karoserię — jeśli zdecydujesz się na usunięcie folii, nie pozostawi po sobie żadnego śladu, kleju, nie zniszczy lakieru. Ponad to, oklejenie auta folią skutecznie zabezpieczy lakier, chroniąc go przed zarysowaniami, uszkodzeniami, blaknięciem pod wpływem szkodliwego promieniowania. Oklejanie pojazdów foliami ochronnymi to świetny sposób nie tylko na reklamę i personalizację, ale także na zabezpieczenie Twojego auta.

Oklejanie samochodów folią — czy to tylko reklama?

Chociaż oklejanie aut folią najczęściej kojarzy nam się z reklamą, ta metoda pozwala na o wiele więcej. Oklejanie folią to także świetny sposób na łatwą, bezinwazyjną i spektakularną zmianę koloru samochodu. Znudził Ci się dotychczasowy wygląd Twojego auta? Uwielbiasz ten pojazd, ale wciąż denerwuje Cię jego kolor? Oklejenie go specjalną folią pozwoli w łatwy i stosunkowo tani sposób zmienić design, nie ingerując w powłokę lakierniczą.

Jeśli marzy Ci się zmiana wyglądu pojazdu, nie musisz decydować się na zmianę koloru lakieru. Oklejanie samochodu pozwala na bezinwazyjną i szybką metamorfozę. Nadal jednak nie wyczerpaliśmy tematu! Oklejanie samochodów folią nie musi wcale oznaczać zmiany. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem nowego samochodu, nie chcesz niczego zmieniać, jednak obawiasz się o uszkodzenia lakieru wynikające z codziennej eksploatacji: oklejanie pojazdu folią ochronną to skuteczny sposób na zabezpieczenie lakieru. To zupełnie bezinwazyjna, trwała i skuteczna ochrona lakieru samochodu. Tak zabezpieczony lakier, po zdjęciu folii jest nienaruszony, samo zaś zdjęcie jest szybkie, łatwe i nie obarczone żadnym ryzykiem. W Adriko Change Design specjaliści z zakresu oklejania pojazdów dopasują do Twojego auta najbardziej skuteczną metodę, a używane przez nas najwyższej jakości folie ochronią Twoje auto przez wiele lat intensywnego użytkowania.

Jeśli jesteś w grupie kierowców, dla których samochód nie jest wyłącznie środkiem lokomocji do przemieszczania się od punktu A do punktu B, oklejenie samochodu specjalną folią pozwoli Ci wyróżnić się na drogach. Nasi pracownicy dostosują wygląd Twojego samochodu zarówno na potrzeby reklamowe, jak i do Twoich indywidualnych wymagań. Już dziś zgłoś się do nas na profesjonalne oklejanie - opowiedz nam o swoich pomysłach a my przygotujemy dla Ciebie uszytą na miarę Twoich potrzeb ofertę!

Wybierz kategorię:
  • Folia wycinana ploterowo
  • Folia drukowana
  • One Way Vision